O firmie

Sedulus Sp. z o.o. to wykwalifikowana firma działająca na rynku HR od 2015 roku, zajmująca się kompleksową rekrutacją i selekcją pracowników chętnych do pracy za granicą.

Sedulus Sp. z o.o. (KRS 0000554469, KRAZ 12563). Jeżeli myślicie o atrakcyjnym i intratnym zajęciu, poza granicami Polski to proponujemy wam, atrakcyjną pracę w Niemczech. Oferujemy pracę mechanika, magazyniera lub pracę spawacza. Znajdziemy pracę dla osoby odpowiedzialnej za obsługiwanie specjalistycznych maszyn i urządzeń, służących do obrabiania tworzyw sztucznych i metali, czyli pracę dla operatora cnc.

Dla osób z wyższym wykształceniem orientujących się w mechanice, elektronice i informatyce oferujemy pracę mechatronika, czyli osoby odpowiedzialnej za usprawnianie różnych urządzeń.

Jako prężnie działająca agencja jesteśmy w stanie zapewnić chętnym pracę w Niemczech od zaraz. Mamy także bardzo interesującą i rzadko spotykaną ofertę pracy w Niemczech dla par.

W trakcie naszej działalności dzięki umiejętnościom dostarczania najlepszych rozwiązań na wszystkich szczeblach organizacyjnych zdobyliśmy uznanie naszych klientów.

Poprzez codzienną współpracę z klientami udało nam się poznać wymagania, a także oczekiwania naszych partnerów. Nasza usługa bardzo sprawnie optymalizuje dobór pracowników, dzięki czemu nie powoduje zakłóceń w działaniu przedsiębiorstw wywołanych brakami kadrowymi.

Celem działań agencji pracy za granicą jest łączenie potrzeb pracodawcy z wymaganiami pracowników poszukujących satysfakcjonującej pracy za granicą. Jak dotychczas udało nam się zrealizować szereg celów, które tworzą misję, jaką postawiliśmy przed sobą na początku naszej drogi.

Dla pracodawców

Szukasz pracowników?
Pomożemy Ci!
Napisz do nas i skorzystaj
z naszej bazy fachowców!

Dla pracowników

Szukasz pracy?
Wyjedź z nami do pracy
na stałe lub dorywczo!
Oferujemy legalne umowy!

Co cenią współpracujący z nami pracodawcy

;

szeroką bazę ofert fachowców

;

krótki czas wykonania zlecenia

;

dysponujemy dużą liczbą wykwalifikowanych specjalistów w wielu dziedzinach

;

ciągle się rozwijamy

Branże, w których możemy Ci pomóc

;

motoryzacja – kierowca, mechanik, mechatronik, elektryk

;

produkcja – operator maszyn, pracownik produkcji

;

opieka nad seniorem – opiekun, opiekunka, pielęgniarka

;

stanowiska rzemieślnicze – spawacz, ślusarz, lakiernik itp.

Jak wygląda proces zatrudnienia pracownika?

Spotkanie informacyjne

Spotykamy się z Pracodawcą w naszej siedzibie lub organizujemy spotkanie online.
Na spotkaniu omawiamy potrzeby i wymagania dotyczące zatrudnienia specjalistów.

Przeszukanie bazy Kandydatów

Rekruter specjalizujący się w danej dziedzinie odszuka i zaproponuje najlepszych kandydatów. Korzystamy z własnych baz pracowników, dlatego możemy świadczyć usługi na wysokim poziomie.

Wybór Kandydata

Zatrudniamy wybranego przez Państwa kandydata na określonych warunkach. Po każdym przepracowanym okresie wystawimy Państwu fakturę.

Dbamy o zadowolenie Pracodawcy i Pracownika

Jesteśmy w stałym kontakcie zarówno z Pracodawcą jak i z Pracownikiem, dbamy o jakość świadczonych usług. Aby stale polepszać nasze usługi, bardzo ważne są dla nas informacje zwrotne od Państwa.

Potrzebujesz więcej informacji? Skontaktuj się z nami.

Szukasz pracy?

ZOSTAW ADRES EMAIL LUB NUMER TELEFONU  A MY ODEZWIEMY SIĘ DO CIEBIE!

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres email oraz numer telefonu informacji handlowej w rozumieniu art. 10 ust. 1 ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną od SEDULUS sp. z o .o.  KRS: 0000554469, NIP: 1990112387, REGON: 361321204 Augustyna Kośnego 3/4 45-056 Opole