O firmie

Sedulus Sp. z o.o. to wykwalifikowana firma działająca na rynku HR od 2015 roku, zajmująca się kompleksową rekrutacją i selekcją pracowników chętnych do pracy za granicą.

Sedulus Sp. z o.o. (KRS 0000554469, KRAZ 12563). Jeżeli myślicie o atrakcyjnym i intratnym zajęciu, poza granicami Polski to proponujemy wam, atrakcyjną pracę w Niemczech. Oferujemy pracę mechanika, magazyniera lub pracę spawacza. Znajdziemy pracę dla osoby odpowiedzialnej za obsługiwanie specjalistycznych maszyn i urządzeń, służących do obrabiania tworzyw sztucznych i metali, czyli pracę dla operatora cnc.

Dla osób z wyższym wykształceniem orientujących się w mechanice, elektronice i informatyce oferujemy pracę mechatronika, czyli osoby odpowiedzialnej za usprawnianie różnych urządzeń.

Jako prężnie działająca agencja jesteśmy w stanie zapewnić chętnym pracę w Niemczech od zaraz. Mamy także bardzo interesującą i rzadko spotykaną ofertę pracy w Niemczech dla par.

W trakcie naszej działalności dzięki umiejętnościom dostarczania najlepszych rozwiązań na wszystkich szczeblach organizacyjnych zdobyliśmy uznanie naszych klientów.

Poprzez codzienną współpracę z klientami udało nam się poznać wymagania, a także oczekiwania naszych partnerów. Nasza usługa bardzo sprawnie optymalizuje dobór pracowników, dzięki czemu nie powoduje zakłóceń w działaniu przedsiębiorstw wywołanych brakami kadrowymi.

Celem działań agencji pracy za granicą jest łączenie potrzeb pracodawcy z wymaganiami pracowników poszukujących satysfakcjonującej pracy za granicą. Jak dotychczas udało nam się zrealizować szereg celów, które tworzą misję, jaką postawiliśmy przed sobą na początku naszej drogi.

O firmie - Sedulus - Najlepsza Agencja Pośrednictwa Pracy za Granicą - biura: Opole, Rzeszów, Niemcy, Europa

Dla pracodawców

Szukasz pracowników?
Pomożemy Ci!
Napisz do nas i skorzystaj
z naszej bazy fachowców!

Dla pracowników

Szukasz pracy?
Wyjedź z nami do pracy
na stałe lub dorywczo!
Oferujemy legalne umowy!

Co cenią współpracujący z nami pracodawcy

;

szeroką bazę ofert fachowców

;

krótki czas wykonania zlecenia

;

dysponujemy dużą liczbą wykwalifikowanych specjalistów w wielu dziedzinach

;

ciągle się rozwijamy

Branże, w których możemy Ci pomóc

;

motoryzacja – kierowca, mechanik, mechatronik, elektryk

;

produkcja – operator maszyn, pracownik produkcji

;

opieka nad seniorem – opiekun, opiekunka, pielęgniarka

;

stanowiska rzemieślnicze – spawacz, ślusarz, lakiernik itp.

Jak wygląda proces zatrudnienia pracownika?

Spotkanie informacyjne

Spotykamy się z Pracodawcą w naszej siedzibie lub organizujemy spotkanie online.
Na spotkaniu omawiamy potrzeby i wymagania dotyczące zatrudnienia specjalistów.

Przeszukanie bazy Kandydatów

Rekruter specjalizujący się w danej dziedzinie odszuka i zaproponuje najlepszych kandydatów. Korzystamy z własnych baz pracowników, dlatego możemy świadczyć usługi na wysokim poziomie.

Wybór Kandydata

Zatrudniamy wybranego przez Państwa kandydata na określonych warunkach. Po każdym przepracowanym okresie wystawimy Państwu fakturę.

Dbamy o zadowolenie Pracodawcy i Pracownika

Jesteśmy w stałym kontakcie zarówno z Pracodawcą jak i z Pracownikiem, dbamy o jakość świadczonych usług. Aby stale polepszać nasze usługi, bardzo ważne są dla nas informacje zwrotne od Państwa.

Potrzebujesz więcej informacji? Skontaktuj się z nami.

Szukasz pracy?

ZOSTAW ADRES EMAIL LUB NUMER TELEFONU  A MY ODEZWIEMY SIĘ DO CIEBIE!

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres email oraz numer telefonu informacji handlowej w rozumieniu art. 10 ust. 1 ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną od SEDULUS sp. z o .o.  KRS: 0000554469, NIP: 1990112387, REGON: 361321204 Augustyna Kośnego 3/4 45-056 Opole