Dla pracodawców

Ofertę naszej agencji pracy kierujemy również do Pracodawców szukających wykwalifikowanych pracowników.
Potrzebujesz lojalnych pracowników do długofalowych zleceń? A może zaobserwowałeś nagły wzrost zamówień i potrzebujesz dodatkowych pracowników „na już”? Mamy dla Ciebie fachowców!
Wiemy, że poszukiwanie odpowiedniego pracownika to proces bardzo kosztowny, zajmujący wiele tygodni a nawet miesięcy. W przypadku dużych firm, taki zastój często wiąże się z ogromnymi stratami.

Dlaczego warto skorzystać z pomocy pośrednika?

Dla nas najważniejsze jest, aby Twój biznes mógł rozwinąć się w odpowiedni sposób

Jeśli szukasz informatyka, kierownika, mechatronika, pracownika produkcji – znajdziemy go za Ciebie!

Chcemy, abyś mógł pracować z wykwalifikowanymi ludźmi, z których każdy będzie w stanie wnieść coś cennego i wartościowego do Twojego zespołu, tym samym wznosząc Twój biznes na nowy, wyższy poziom. Jeśli chcesz mieć spokojną głowę i pewność o Twoją kadrę pracowników, wypełnij poniższy formularz a my skontaktujemy się z Tobą!

Oszczędzisz do 30%!

W przypadku zatrudnienia pracowników ze Wschodu. Co więcej, płacisz tylko za realnie przepracowany czas – koszt urlopów bierzemy na siebie!

Zyskasz najlepszych pracowników

Dysponujemy bazą sprawdzonych kandydatów. Korzystając z naszych usług masz pewność, że zatrudniona kadra będzie spełniała wymagania uzgodnione na spotkaniu.

Zaoszczędzisz czas

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, stworzyliśmy bazę fachowców. Dzięki temu jesteśmy w stanie, w krótkim czasie, dostarczyć pracodawcom dokładnie takiego pracownika, jakiego potrzebują.

Pozyskiwanie odpowiedniego personelu
dla TWOJEJ firmy

Poszukujesz pracowników, którzy są w stanie w niedługim czasie rozpocząć pracę u Ciebie, a tym samym wspomóc Cię w okresie nawału zamówień? A może potrzebujesz osób poszukujących pracy na dłużej? Bez względu na to czy chcesz zatrudnić naszych pracowników bezpośrednio w swojej firmie, czy też jesteś zainteresowany zatrudnieniem tymczasowym (tzw. praca tymczasowa) Sedulus sp. z o.o. sprosta Twoim wymaganiom! Twoje zapytanie trafi bezpośrednio do naszego działu handlowego, a jego przedstawiciel bezzwłocznie się z Tobą skontaktuje!

Co cenią współpracujący z nami pracodawcy

;

szeroką bazę ofert fachowców

;

krótki czas wykonania zlecenia

;

dysponujemy dużą liczbą wykwalifikowanych specjalistów w wielu dziedzinach

;

ciągle się rozwijamy

Branże, w których możemy Ci pomóc

;

motoryzacja – kierowca, mechanik, mechatronik, elektryk

;

produkcja – operator maszyn, pracownik produkcji

;

opieka nad seniorem – opiekun, opiekunka, pielęgniarka

;

stanowiska rzemieślnicze – spawacz, ślusarz, lakiernik itp.

Jak wygląda proces zatrudnienia pracownika?

Spotkanie informacyjne

Spotykamy się z Pracodawcą w naszej siedzibie lub organizujemy spotkanie online.
Na spotkaniu omawiamy potrzeby i wymagania dotyczące zatrudnienia specjalistów.

Przeszukanie bazy Kandydatów

Rekruter specjalizujący się w danej dziedzinie odszuka i zaproponuje najlepszych kandydatów. Korzystamy z własnych baz pracowników, dlatego możemy świadczyć usługi na wysokim poziomie.

Wybór Kandydata

Zatrudniamy wybranego przez Państwa kandydata na określonych warunkach. Po każdym przepracowanym okresie wystawimy Państwu fakturę.

Dbamy o zadowolenie Pracodawcy i Pracownika

Jesteśmy w stałym kontakcie zarówno z Pracodawcą jak i z Pracownikiem, dbamy o jakość świadczonych usług. Aby stale polepszać nasze usługi, bardzo ważne są dla nas informacje zwrotne od Państwa.

Szukasz pracy?

ZOSTAW ADRES EMAIL LUB NUMER TELEFONU  A MY ODEZWIEMY SIĘ DO CIEBIE!

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres email oraz numer telefonu informacji handlowej w rozumieniu art. 10 ust. 1 ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną od SEDULUS sp. z o .o.  KRS: 0000554469, NIP: 1990112387, REGON: 361321204 Augustyna Kośnego 3/4 45-056 Opole