Oferty Pracy za granicą

Agencja pracy za granicą Sedulus gwarantuje stabilne zatrudnienie w oparciu o polską lub niemiecką umowę o pracę. Więcej o różnicach dotyczących umów przeczytasz w zakładce Polska i Niemiecka umowa o pracę.

Patrycja Glensk
Patrycja Glensk
2023-05-29
Przez ostatnie kilka lat byłam zatrudniona jako specjalista ds. Rekrutacji. Świetna atmosfera w zespole, szefostwo dbające o komfort i potrzeby pracownika, można wręcz ująć, że iście rodzinna atmosfera. Jeżeli szukasz pracy biurowej, interesujesz się miękkim HR, chcesz się rozwijać się zdobywać doświadczenie to polecam serdecznie pracę w firmie Sedulus;)
Larissa Rais
Larissa Rais
2023-05-23
Das Sedulus Team unterstützt unser Unternehmen bei der Gewinnung von qualifiziertem Personal. Wir sind mit der bisherigen Zusammenarbeit zufrieden und hoffen, dass wir gemeinsam noch viele weitere Ziele erreichen und viele Projekte umsetzen werden. Wir empfehlen die Zusammenarbeit mit Sedulus Personalvermittlung
Rafał Leśny
Rafał Leśny
2023-05-22
Firma sedulus jest dobrom firmom osobiście poznałem właściciela Pana Oliwiera pomógł mi w znalezieniu pracy na terenie Niemiec To było kilka lat temu osoba bardzo pomocna w kontaktach dbajiaca o ludzi także spoko polecam osobom które poszukujiom pracy
Ivan Ferenc
Ivan Ferenc
2023-05-18
Professional and pleasant to work with.
swzecik
swzecik
2023-04-18
Bardzo Mila wspolpraca goraco Polecam
Jerzy
Jerzy
2023-04-10
Super podejście do kandydata. Pracuje w biurze jako inżynier. Pomogli w formalnościach. Polecam!
Nathalie Usoyan
Nathalie Usoyan
2023-02-24
Super Firma . Gehen auf die Mitarbeiter ein . Ich bin zufrieden 😀
Janusz Wolanin
Janusz Wolanin
2023-02-23
Polecam. Bardzo miła obsługa. Zaproponowano mi ciekawą ofertę u niemieckiego pracodawcy (montaż przyłączy internetowych). Dobre warunki pracy, rozwojowe stawki płacy - jestem zadowolony.
sir Kanaka
sir Kanaka
2023-02-22
Pełen profesjonalizm, szybko, miło. Polecam.
Adam Kołodziejczyk
Adam Kołodziejczyk
2023-02-19
Polecam. Profesjonalne podejście do kandydata do pracy. Solidna i rzetelna Firma. Pozdrawiam serdecznie p. Paulinę z filii Rzeszów. Adam K. z miasta Norymberga/DE
Wszystkim zainteresowanym oferujemy pracę za granicą na pełen etat z możliwością wypracowania nadgodzin oraz prace dorywcze na minimum 2-3 miesiące.

W każdym naszym ogłoszeniu znajdziesz:

– nazwę stanowiska, na które aplikujesz;
– miejsce wykonywania pracy;
– wysokość wynagrodzenia;
– dokładny opis stanowiska;
– wymagania, które musisz spełnić;
– dodatkowe benefity, które oferujemy.

Zapewniamy atrakcyjne wynagrodzenie uwzględniające staż pracy i posiadane kwalifikacje. Gwarantujemy możliwość szkolenia i poszerzania wiedzy zawodowej oraz pracę w miłej i przyjaznej atmosferze.

Szukasz pewnego i bezpiecznego zatrudnienia? Jeśli interesuje Cię ciekawa praca za granicą, doskonale trafiłeś! Jako doświadczona agencja, której specjalizacją jest dobre, a więc skuteczne pośrednictwo między firmami potrzebującymi pracowników a kandydatami, zapewniamy pełną opiekę podczas procesu poszukiwania odpowiedniego stanowiska na terenie całej Europy. Sprawdź, czym wyróżniają się nasze usługi i przekonaj się, jak możemy Ci pomóc!

Dobre agencje pracy za granicą… czyli jakie?

Oferując pośrednictwo, doskonale wiemy, na co zwrócić uwagę, aby odpowiedzieć na potrzeby pracodawców poszukujących kandydatów do zatrudnienia, jak i osób starających się o ciekawe stanowisko. Zastanawiasz się, czym jeszcze charakteryzują się dobre agencje pracy za granicą?

Wyjazd do nieznanego kraju w celach zarobkowych wiąże się ze stresem i sporym ryzykiem, jeśli działasz na własną rękę, nie masz znajomości w miejscu docelowym i chcesz samodzielnie poradzić sobie z formalnościami. O wiele bezpieczniej jest skorzystać z pomocy doświadczonych profesjonalistów. Nasze pośrednictwo pracy działa na rynku – także za granicą – od kilkunastu lat, a rozbudowana sieć kontaktów w całej Europie pozwala nam zaproponować Ci dobrą i ciekawą ofertę, jak najtrafniej odpowiadającą na Twoje oczekiwania oraz zgodną z indywidualnymi kwalifikacjami.

Kompleksowa opieka obejmuje:

  • wnikliwe poznanie Twoich kompetencji i preferencji dotyczących zatrudnienia wraz z oczekiwanym wynagrodzeniem,
  • doradztwo zawodowe – dobre agencje pracy za granicą – takie jak nasza – nie tylko przedstawią Ci atrakcyjne oferty, lecz także dadzą wskazówki w kwestii dalszej drogi i rozwoju,
  • szybkie działanie – ciekawe i dobrze płatne propozycje z pomocą, jaką zapewniamy, są dostępne niemal od zaraz, wystarczy wiedzieć, jak i gdzie szukać – my wiemy!

Profesjonalna koordynacja działań w trosce o Twój rozwój zawodowy – agencja pracy działa dla Ciebie

Niezależnie od tego, czy chcesz wyjechać na stałe, czy szukasz zatrudnienia na krótszy okres, doświadczona agencja zaproponuje Ci ciekawą i satysfakcjonującą ofertę – pamiętaj, że dobre biuro pośrednictwa pracy nie kończy na zaprezentowaniu ogłoszeń.

Nawiązując współpracę z nami, zyskujesz pełną opiekę rekrutera, który służy wsparciem, rozwiewa wszelkie wątpliwości, a przede wszystkim jest z Tobą w stałym kontakcie. Rozbudowana sieć kontaktów za granicą pozwala nam zaproponować Ci nie tylko ciekawe, lecz przede wszystkim dobrze płatne rozwiązania – kooperując z liderami na rynku zawodowym, jesteśmy w stanie zaoferować konkurencyjne warunki i atrakcyjne stawki wynagrodzenia. Wyróżnia nas skuteczność – jako dobra agencja pośrednictwa rozpoznajemy i analizujemy potrzeby pracodawców i kandydatów, aby jak najlepiej dopasować ich do siebie dla obopólnej satysfakcji.

Oto, co możemy Ci zaoferować w agencji pośrednictwa pracy!

Specjalizujemy się w pośrednictwie nie tylko na terenie Polski, a wiele z naszych ofert to ciekawe propozycje zatrudnienia za granicą. Doskonale znamy sprawdzone agencje pracy w Niemczech i współpracujemy z nimi, a umowa polska i niemiecka nie ma przed nami żadnych tajemnic – z chęcią pomożemy Ci w dopełnieniu niezbędnych formalności.

Interesuje Cię dobra agencja pracy w Niemczech dla par? A może wyjeżdżasz samotnie i jednocześnie szukasz zakwaterowania za granicą? Dopasujemy prezentowane oferty do indywidualnych oczekiwań, abyś mógł szybko zacząć nową drogę zawodową w wybranym kraju.

Już dziś rozpocznij nowe życie – zrób krok w kierunku zawodowego rozwoju za granicą!

Gwarantujemy szybkie, a co najważniejsze skuteczne działania, żeby każdy z kandydatów miał szansę znaleźć ciekawą, dobrą i satysfakcjonującą zarobkowo formę zatrudnienia – niezależnie od tego, czy ma już doświadczenie w podróżach, czy wyjeżdża po raz pierwszy. Efektywną pomoc oferuje nasza agencja pracy. Niemcy i Rzeszów współpracują ze sobą od lat, a profesjonalne pośrednictwo pomaga w wydajnej wymianie pracowników i starannym doborze kandydatów do zawodowego angażu za granicą.

Skontaktuj się z nami i zacznijmy działać już dziś! Praca w Europie czeka na Ciebie!

Potrzebujesz więcej informacji? Skontaktuj się z nami.