Oferty Pracy za granicą

Agencja pracy za granicą Sedulus gwarantuje stabilne zatrudnienie w oparciu o polską lub niemiecką umowę o pracę. Więcej o różnicach dotyczących umów przeczytasz w zakładce Polska i Niemiecka umowa o pracę.

Basia Zetorska
Basia Zetorska
2022-11-17
Pracuje w Niemczech dzięki firmie Sedulus, nie byłam pewna wyjazdu za granice ale czasy jakie są każdy odczuwa. Dzięki pierwszej wypłacie w domu inaczej możemy planować wydatki i opłacanie nieszczęsnego kredytu... Super opieka nad pracownikami, polecam
Baku Bakowa
Baku Bakowa
2022-10-21
Polecam, zakwaterowanie w pokoju dwuosobowym (para), trzy razy w tygodniu przychodzi Pani sprzątaczka i ogarnia odkurzanie, kuchnie i łazienkę, pokoje sprzątamy we własnym zakresie 😉. Praca 5 dni w tygodniu po 8h. Warunki w pracy fajne, ludzie podchodzą do nas jak do swoich. Koordynatorzy kontaktują się jak jest potrzeba, nie wymyślają. Jak najbardziej polecam!! Pozdrawiam!
Tola
Tola
2022-10-21
Pracuję już kilka miesięcy przez tą agencję. Jestem zadowolona z pośrednictwa polecam
NIETZSCHE
NIETZSCHE
2022-10-20
Dank Sedulus hab ich Job als Anlagenmechaniker in München gekriegt. Danke!
Юля Гонгало
Юля Гонгало
2022-10-11
Вдячна за допомогу, адже мені допомогли за тиждень знайти роботу, координують та допомагають з проблемами, які виникають у процесі пошуку роботи.
Marysia Wiktorowska
Marysia Wiktorowska
2022-10-05
Pracowałam z chłopakiem w Niemczech dzięki tej firmie. Wszystko tak jak się umawialiśmy. Bez przykrych niespodzianek. Jesteśmy bardzo zadowoleni.
Konrad Majer
Konrad Majer
2022-09-14
opieka nad każdym etapem rzadko agencja HR tak się stara
Deniz Majcen
Deniz Majcen
2022-09-13
Sehr professionelles, schnelles und zuverlässiges Unternehmen, empfiehlt sich für direkte Zusammenarbeit oder Outsourcing bei der Übernahme von Projekten und der Rekrutierung von Personal.
Robert Cibis
Robert Cibis
2022-09-12
Sehr empfehlenswert und professionell!
Anna Majka
Anna Majka
2022-09-08
Jestem bardzo zadowolona ze wspolpracy z Firma Sedulus.W przeciagu 48 godzin otrzymalam ciekawe I rozwojowe oferty I w koncu udalo mi sie znalezc prace ktora mnie satysfakcjonuje.Polecam kazdemu kto oczekuje Profesjonalizmu I Partnerskiej Wspolpracy..
Wszystkim zainteresowanym oferujemy pracę za granicą na pełen etat z możliwością wypracowania nadgodzin oraz prace dorywcze na minimum 2-3 miesiące.

W każdym naszym ogłoszeniu znajdziesz:

– nazwę stanowiska, na które aplikujesz;
– miejsce wykonywania pracy;
– wysokość wynagrodzenia;
– dokładny opis stanowiska;
– wymagania, które musisz spełnić;
– dodatkowe benefity, które oferujemy.

Zapewniamy atrakcyjne wynagrodzenie uwzględniające staż pracy i posiadane kwalifikacje. Gwarantujemy możliwość szkolenia i poszerzania wiedzy zawodowej oraz pracę w miłej i przyjaznej atmosferze.

Potrzebujesz więcej informacji? Skontaktuj się z nami.

Szukasz pracy?

ZOSTAW ADRES EMAIL LUB NUMER TELEFONU  A MY ODEZWIEMY SIĘ DO CIEBIE!

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres email oraz numer telefonu informacji handlowej w rozumieniu art. 10 ust. 1 ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną od SEDULUS sp. z o .o.  KRS: 0000554469, NIP: 1990112387, REGON: 361321204 Augustyna Kośnego 3/4 45-056 Opole