Oferty pracy za granicą - o nas

Sedulus  Sp. z o.o. to wykwalifikowana firma działająca na rynku HR zajmująca się kompleksową rekrutacją i selekcją pracowników chętnych do pracy za granicą.

Jeżeli myślicie o atrakcyjnym i intratnym zajęciu poza granicami Polski to proponujemy wam pracę w Niemczech. Oferujemy pracę mechanika, magazyniera lub pracę spawacza. Znajdziemy pracę dla osoby odpowiedzialnej  za obsługiwanie specjalistycznych maszyn i urządzeń, służących do obrabiania tworzyw sztucznych i metali, czyli pracę dla operatora cnc.

Dla osób z wyższym wykształceniem orientujących się w mechanice, elektronice i informatyce oferujemy pracę mechatronika, czyli osoby odpowiedzialnej za usprawnianie różnych urządzeń.

Jako prężnie działająca agencja jesteśmy w stanie zapewnić chętnym pracę w Niemczech od zaraz. Mamy także bardzo interesującą i rzadko spotykaną ofertę pracy w Niemczech do par.

W trakcie naszej działalności dzięki umiejętnościom dostarczania najlepszych rozwiązań na wszystkich szczeblach organizacyjnych zdobyliśmy uznanie naszych klientów.

Poprzez codzienną współpracę z klientami udało nam się poznać wymagania, a także oczekiwania naszych partnerów. Nasza usługa bardzo sprawnie optymalizuje dobór pracowników, dzięki czemu nie powoduje zakłóceń w działaniu przedsiębiorstw wywołanych brakami kadrowymi.

Celem działań agencji pracy za granicą jest łączenie potrzeb pracodawcy z wymaganiami pracowników poszukujących satysfakcjonującej pracy za granicą. Jak dotychczas udało nam się zrealizować szereg celów, które tworzą misję, jaką postawiliśmy przed sobą na początku naszej drogi.

Naszą ofertę kierujemy do dwóch grup, do pracodawców oraz do pracowników:


Siedziba firmy w Opolu

sedulus.pl - praca w Niemczech
sedulus.pl - praca w Niemczech
sedulus.pl - praca w Niemczech
sedulus.pl - praca w Niemczech
sedulus.pl - praca w Niemczech
sedulus.pl - praca w Niemczech