Oferty Pracy za granicą

Agencja pracy za granicą Sedulus gwarantuje stabilne zatrudnienie w oparciu o polską lub niemiecką umowę o pracę. Więcej o różnicach dotyczących umów przeczytasz w zakładce Polska i Niemiecka umowa o pracę.

Paulina Ryłko
2022-08-23
świetna firma! polecam z całego serca 😉
Julia Janowska
2022-08-21
Goraco polecam firme sedulus
Monika Karawan
2022-08-21
Dzięki Sedulus znalazłam wspaniałą pracę, polecam każdemu
Max Bausch
Max Bausch
2022-08-17
Ich bin nach wie vor sehr zufrieden mit dem Sedulus Team. Mir gefällt vor allem die Flexibilität und die Schnelligkeit bei Änderungswünschen. Wir profitieren mit Sedulus insbesondere von der ständigen unkomplizierten Kommunikation und den schnellen Lösungswegen.
Marek Glombica
2022-08-11
Bardzo dobra firma, zatrudnia wielu pracowników, wynagrodzenie niczego sobie no i pieniądze zawsze na czas, polecam
Lucjan Spiegel
2022-08-10
Polecam wszystkim którzy szukają pracy. Rzeczowa i kompleksowa obsługa od A do Z. Świetnie zorientowani na rynku pracy co jest istotnym czynnikiem zarówno dla pracowników jak i dla firm.
A “Megapraktiker” K
2022-08-06
Top Service. Kompetente und sehr engagierte Mitarbeiter. Eine sehr gute Adresse für Unternehmen die Qualität schätzen und smarte Lösungen suchen.
Katarzyna Szczurek
2022-08-05
Polecam
Paweł Dubiel
2022-08-04
Polecam.
Wszystkim zainteresowanym oferujemy pracę za granicą na pełen etat z możliwością wypracowania nadgodzin oraz prace dorywcze na minimum 2-3 miesiące.

W każdym naszym ogłoszeniu znajdziesz:

– nazwę stanowiska, na które aplikujesz;
– miejsce wykonywania pracy;
– wysokość wynagrodzenia;
– dokładny opis stanowiska;
– wymagania, które musisz spełnić;
– dodatkowe benefity, które oferujemy.

Zapewniamy atrakcyjne wynagrodzenie uwzględniające staż pracy i posiadane kwalifikacje. Gwarantujemy możliwość szkolenia i poszerzania wiedzy zawodowej oraz pracę w miłej i przyjaznej atmosferze.

Potrzebujesz więcej informacji? Skontaktuj się z nami.

Szukasz pracy?

ZOSTAW ADRES EMAIL LUB NUMER TELEFONU  A MY ODEZWIEMY SIĘ DO CIEBIE!

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres email oraz numer telefonu informacji handlowej w rozumieniu art. 10 ust. 1 ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną od SEDULUS sp. z o .o.  KRS: 0000554469, NIP: 1990112387, REGON: 361321204 Augustyna Kośnego 3/4 45-056 Opole