Oferty Pracy za granicą

Agencja pracy za granicą Sedulus gwarantuje stabilne zatrudnienie w oparciu o polską lub niemiecką umowę o pracę. Więcej o różnicach dotyczących umów przeczytasz w zakładce Polska i Niemiecka umowa o pracę.

Dariusz Mosek
2022-06-30
Super praca.Super ekipa.Polecam
Malwina Zawada
2022-06-29
Profesjonalna obsługa od początku do końca umowy.Bardzo dobry kontakt z koordynatorka, zawsze służyła pomocą i udzielała potrzebnych informacji.Firma dba o pracowników co się bardzo ceni.
Beata Marciniak
2022-06-29
Firma porządna, ze wszystkiego się wywiązuje, warunki umowy dobre, panie z biura sympatyczne i kompetentne
Sebastian Chrystow
2022-06-29
Bardzo dobra Firma. Wszystko super!
Piotr Czempik
2022-06-29
Firma SEDULUS to wspaniale podchodzą do przyszłych i aktualnych pracowników FIRMA Godna POLECENIA 3
Martin Brunnbauer
2022-06-23
Sehr gute Zusammenarbeit. Bis jetzt immer das bekommen was auch versprochen wurde. Nur zu Empfehlen.
Mariusz Kawiński
2022-06-09
Od lat współpracuje jako spawacz. Jestem bardzo zadowolony z opieki i kontaktu.
Michał Piechniewicz
2022-06-07
Miałem przyjemność pracować z biura sedulus, wszystko zgodnie z ofertą, doskonały kontakt, ludzie zaangażowani i mili. Warunki zakwaterowania w porządku no i wszystko wypłacone na czas :)) co nie jest normą niestety..
Solveig Struve
2022-05-29
Ich kann es nur empfehlen. Sehr niveauvoller Umgang. Die Firma präsentiert sich nach außen hin sehr gut und hält, was sie verspricht. Gehalt nach Berufserfahrung und Qualifikation. Ist verhandelbar. Koordination sehr kompetent und hilfsbereit zu jeder Zeit und in jeder Situation.
Wszystkim zainteresowanym oferujemy pracę za granicą na pełen etat z możliwością wypracowania nadgodzin oraz prace dorywcze na minimum 2-3 miesiące.

W każdym naszym ogłoszeniu znajdziesz:

– nazwę stanowiska, na które aplikujesz;
– miejsce wykonywania pracy;
– wysokość wynagrodzenia;
– dokładny opis stanowiska;
– wymagania, które musisz spełnić;
– dodatkowe benefity, które oferujemy.

Zapewniamy atrakcyjne wynagrodzenie uwzględniające staż pracy i posiadane kwalifikacje. Gwarantujemy możliwość szkolenia i poszerzania wiedzy zawodowej oraz pracę w miłej i przyjaznej atmosferze.

Potrzebujesz więcej informacji? Skontaktuj się z nami.

Szukasz pracy?

ZOSTAW ADRES EMAIL LUB NUMER TELEFONU  A MY ODEZWIEMY SIĘ DO CIEBIE!

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres email oraz numer telefonu informacji handlowej w rozumieniu art. 10 ust. 1 ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną od SEDULUS sp. z o .o.  KRS: 0000554469, NIP: 1990112387, REGON: 361321204 Augustyna Kośnego 3/4 45-056 Opole