Sedulus MED

SEDULUS-MED to zupełnie nowy rozdział w historii naszej agencji pośrednictwa pracy. Stworzyliśmy zespół, który nie tylko znajdzie Ci pracę, lecz także pomoże Ci na początku niełatwej drogi, w pracy medyka za granicą.

Rynek pracy (niezależnie od kraju) ciągle się zmienia. Na przestrzeni lat, zauważyliśmy, że pracodawcy z krajów Unii Europejskiej coraz częściej zgłaszają się do nas z zapytaniami o personel medyczny. To właśnie te zapytania sprawiły, że wyodrębniliśmy zupełnie nową gałąź naszych usług. Rozpoczęliśmy współpracę z renomowanymi klinikami na terenie Niemiec, gdzie medycy wszystkich specjalności mogą rozpocząć pracę spełniającą standardy najbardziej wymagających kandydatów.

Dlaczego warto wybrać naszą agencję?

 • Pomoc w uznaniu dyplomu w Niemczech – powiemy Ci jak to skutecznie załatwić!
 • renomowane kliniki na terenie Niemiec – to u nich będziesz pracował/a!
 • możliwość zatrudnienia bezpośrednio w klinice lub przez agencję – wybór należy do Ciebie!
 • wybór umowy (niemiecka/polska umowa o pracę – więcej na ten temat można przeczytać TUTAJ)
 • szeroki wachlarz ofert pracy (zatrudnienie u nas mogą znaleźć lekarze, pielęgniarki, fizjoterapeuci, opiekunowie osób starszych oraz wielu innych wykwalifikowanych specjalistów z branży medycznej)
 • dopasujemy ofertę do Twoich kwalifikacji i wymagań -> jeśli nie będziemy mieć pasującego stanowiska, znajdziemy je za pośrednictwem naszych partnerów na terenie całych Niemiec.
 • Niemieckojęzyczni specjaliści ds. rekrutacji w razie potrzeby wyjaśnią wszystkie procedury
 • Sieć kontaktów ułatwiająca załatwienie formalności (tłumaczenia etc. -> skierujemy Cię do odpowiednich osób!)

Z nami nie musisz się martwić, że popełnisz błąd. To naszym zadaniem jest, wspierać Cię na drodze do realizacji Twoich celów.

Pracując w branży medycznej na terenie Niemiec zyskasz dodatkowo:

 • możliwość podszkolenia języka niemieckiego (darmowe kursy organizowane przez szpitale i kliniki, nastawione na słownictwo medyczne)
 • liczne szkolenia podnoszące Twoje kwalifikacje zawodowe
 • dostęp do najnowszych technologii medycznych i wsparcie specjalistów z innych działów medycyny

Mamy nadzieję, że Cię przekonaliśmy! Jeśli jednak masz dodatkowe pytania, zadzwoń już teraz! (0048) 664 970 651

Pozdrawiamy serdecznie
SEDULUS-MED Team!

Sedulus MED - Sedulus - Najlepsza Agencja Pośrednictwa Pracy za Granicą - biura: Opole, Rzeszów, Niemcy, Europa

Nowość!

Agencja pracy Sedulus sp. z o. o. istnieje na rynku od 2015 roku. Każdy z nas posiada wieloletnie doświadczenie w pracy z ludźmi. Dla pracowników sektora medycznego przygotowaliśmy zupełną nowość!

Sedulus MED

Dla pracowników

Jeśli posiadasz wykształcenie medyczne, a dodatkowo czujesz, że chciałbyś spróbować swoich sił w innym kraju – dobrze trafiłeś!

Potrzebujesz więcej informacji? Skontaktuj się z nami.

Szukasz pracy?

ZOSTAW ADRES EMAIL LUB NUMER TELEFONU  A MY ODEZWIEMY SIĘ DO CIEBIE!

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres email oraz numer telefonu informacji handlowej w rozumieniu art. 10 ust. 1 ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną od SEDULUS sp. z o .o.  KRS: 0000554469, NIP: 1990112387, REGON: 361321204 Augustyna Kośnego 3/4 45-056 Opole