Inne oferty

Załatwianie świadczeń rodzinnych z zagranicy (Kindergeld)


sedulus.pl - praca w Niemczech


Rozliczanie podatków z zagranicy

m.in.: NIEMCY, Austria, Holandia, Belgia, Anglia, Irlandia, Norwegia, USA


sedulus.pl - praca w Niemczech


PROWDZENIE KSIĘGOWOŚCI DLA FIRM

  • rozliczanie z ZUS i Urzędami Skarbowymi
  • prowadzenie KADR i PŁAC
  • rozliczanie VAT, PIT, CIT

sedulus.pl - praca w Niemczech


Projektowanie Stron WWW

Nasza agencja zajmuje się głównie HR-em, ale jako, że dbamy o kompleksowość swych usług, działania realizujemy także w branży IT. Wyspecjalizowane działania takie jak: bezpieczeństwo sieci czy projektowaniu baz danych są niezwykle potrzebne w każdej sprawnie funkcjonującej firmie. Jednak jest pewien dział, który jest szczególnie istotny w branży IT, chodzi tutaj o projektowanie stron WWW. Profesjonalistów, zajmujących się projektowaniem stron WWW, znajdziesz u nas.

Wystarczy się przez chwilę zastanowić nad tym aspektem. W momencie, kiedy Internet osiągnął status ogólnie dostępnego dobra, użytkownicy przerzucili się na to medium z dużą łatwością. Zauważały to rozmaite firmy, które przeniosły swoją działalność głównie do sieci. Obecnie sklepy internetowe, strony oferujące różne kursy czy zwykłe sieciowe projekty, zawierające rozmaite artykuły, można liczyć w milionach. Dlatego też, realizujemy zlecenia dotyczące profesjonalnego projektowania stron WWW.

Jeżeli więc jesteś osobą, która poszukuję osoby do projektowania stron WWW na wysokim poziomie, to skontaktuj się z nami. Znajdziemy dla Ciebie dogodne, intuicyjne, funkcjonalne rozwiązania w bardzo krótkim czasie, tworząc stronę internetową dostosowaną do wszystkich Twoich wymagań i potrzeb.